Markalar

 1. 7 For All Mankind

  7 For All Mankind

  Seven For All Mankind Jeans 2000 yılında Amerika'nın California eyaletinin Los Angeles şehrinde kuruldu. Angelina Jolie, Cameron Diaz, Jennifer Garner ve Liv Tyler gibi ünlü kadınların yanı sıra Jake Gyllenhaal, Ben Affleck ve Ryan Reynolds gibi erkeklerin de en çok tercih ettiği marka olan Seven For All Mankind Jeans, The Great China Wall, Zac Posen, Azzedine Alaia, Evan Yurman ve Pucci gibi dünyanın en ünlü tasarımcıları ile çalışmaktadır.

  Erkek 7 For All Mankind

  Kadın 7 For All Mankind

 2. Acquaverde

  Acquaverde

  Erkek Acquaverde

  Kadın Acquaverde

 3. AG Adriano Goldschmied

  AG Adriano Goldschmied

  AG Jeans, 2000 yılında Adriano Goldschmied tarafında California'nın South Gate şehrinde kuruldu. İlk zamanlar küçük butik mağaza konseptinde satışını gerçekleştiren Adriano Goldschmied, kısa sürede California eyaleti başta olmak üzere tüm Kuzey Amerika'da ki ünlülerin tercih ettiği markalar içinde yerini aldı. Robert Pattinson, Jordana Brewster, Rachel Bilson ve Catherine Zeta-Jones gibi tanıdık birçok sima AG Jeans markasının gözde müdavimleri arasında yer almaktadır.

  Erkek AG Adriano Goldschmied

  Kadın AG Adriano Goldschmied

 4. baldwin

  baldwin

  Erkek baldwin

  Kadın baldwin

 5. Beach Bunny

  Beach Bunny

  Plaj Modasının Öncülerinden Olan Beach Bunny Sweamwear Markası, tasarımcısı Angela Chittenden tarafından 2004 yılında kuruldu. Beach Bunny her sezon kendine güvenen bayanların tercih ettiği bikini, mayo ve plaj aksesuar koleksiyonlarında seksi tarafları öne çıkarmayı hedefliyor. Bir çok ünlünün tercihi olan markanın Amerika'daki en sıkı takipçileri ise Kardashian kardeşler olarak biliniyor.

  Erkek Beach Bunny

  Kadın Beach Bunny

 6. Black Orchid

  Black Orchid

  Artık iyi bir jean e sahip olmak için çok fazla harcamak zorunda değilsiniz. Hatta Hollywood yıldızlarının bile uygun fiyatlara sahip olduğu bu güzelliklere artık sizde sahip olabilirsiniz. BLACK ORCID Jeans'in yeni tasarımlarından etkilenenlerin başında Shenae Grimes, Marcia Cross, Jessica Alba, Halle Berry, Selena Gomez ve Kim Kardashian gibi ünlüleri görebiliriz..

  Erkek Black Orchid

  Kadın Black Orchid

 7. Blank NYC

  Blank NYC

  Bugün Kim Kardashian, Megan Fox, Kate Hudson, Hilary Duff, Rihanna ve Ashley Tisdale gibi ünlülerin fashion fenomen'i haline gelen BlankNYC markası, 2007 yılında New York'ta kuruldu. 2011 yılının sonbaharında erkekler içinde çok özel jeanler tasarlamaya başlayan BlankNYC, tasarımlarında kalite, kesim ve premium denim üçlüsünü güçlü bir şekilde kullanıyor.

  Erkek Blank NYC

  Kadın Blank NYC

 8. BLANKNYC

  BLANKNYC

  Bugün Kim Kardashian, Megan Fox, Kate Hudson, Hilary Duff, Rihanna ve Ashley Tisdale gibi ünlülerin fashion fenomen'i haline gelen BlankNYC markası, 2007 yılında New York'ta kuruldu. 2011 yılının sonbaharında erkekler içinde çok özel jeanler tasarlamaya başlayan BlankNYC, tasarımlarında kalite, kesim ve premium denim üçlüsünü güçlü bir şekilde kullanıyor.

  Erkek BLANKNYC

  Kadın BLANKNYC

 9. Capulet

  Capulet

  Erkek Capulet

  Kadın Capulet

 10. Cheap Monday

  Cheap Monday

  Mart 2004'te İsveç'te kurulan firmanın yaratıcıları Örjan Andersson ve Adam Friberg'dir. Karakteristik logolarıyla öne çıkan Cheap Monday son derece şık ve konforlu olmanın yanı sıra uygun fiyatlar da vaat ediyor.

  Erkek Cheap Monday

  Kadın Cheap Monday

 11. Citizens Of Humanity

  Citizens Of Humanity

  Citizens of Humanity Jeans, Rachel Bilson, Cameron Diaz, Jennifer Garner ve Scarlett Johansson gibi ünlülerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Markanın son yıllarda ülkemizde de birçok moda takipçisinin tercih ettiği markalar arasına girdiği görülmektedir. Citizens of Humanity'nin yumuşak, rahat ve premium kumaşı, marka duayenlerini adete kendine bağlamaktadır...

  Erkek Citizens Of Humanity

  Kadın Citizens Of Humanity

 12. Current/Elliott

  Current/Elliott

  2008 yılında Serge Azria tarafından kurulan Current/Elliott Jeans innovatif ve yaratıcı tasarımlarıyla tüm dünyada Jean severlerin adeta ikonu haline geldi. Current/Elliott markası adını Serge'nin kreatif ekibi olan Emily Current ve Meritt Elliott'ın soyadlarından almıştır. Sarah Jessica Parker, Nicky Hilton, Denise Richards ve Emma Roberts gibi ünlülerin en çok tercih ettiği Jean markası olan Current/Elliott, özellikle de "Boyfriend" kesimleri ile rahat ve şık olmayı sevenlerin kesinlikle kullanması gereken bir markadır.

  Erkek Current/Elliott

  Kadın Current/Elliott

 13. D-ID

  D-ID

  Erkek D-ID

  Kadın D-ID

 14. Diesel

  Diesel

  Erkek Diesel

  Kadın Diesel

 15. DL1961

  DL1961

  2008'de "mükemmel oturan jeanler" misyonu ile New York'ta üretime başlayan DL1961 Premium Denim %90 şekil tutma özelliğine sahip olan XFIT LYCRA denim kumaş ile özel olarak hazırlıyor. DL1961 jean pantolonu tercih eden ünlülerin başında Kim Kardashian, Halle Berry, Blake Lively ve Kate Holmes geliyor.

  Erkek DL1961

  Kadın DL1961

 16. Evil Twin

  Evil Twin

  Erkek Evil Twin

  Kadın Evil Twin

 17. FRAME Denim

  FRAME Denim

  Erkek FRAME Denim

  Kadın FRAME Denim

 18. Frankie B. Jeans

  Frankie B. Jeans

  Dünyanın en seksi, en sofistike premium jean markası olan Frankie B. Jeans, Daniella Clarke tarafından 1999 yılında Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde kuruldu. Adını Daniella'nın kızından alan marka 2004 yılında dünyanın saygın moda ödülleri arasında yer alan MAFI Fashion Innovator of the Year ödülünü kazanan marka bugün başta Amerilka olmak üzere dünyanın önde gelen isimlerinin en tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Markanın müdavimleri arasında Sienna Millier, Charlize Theron, Mischa Barton, Eva Longoria ve Fergie gibi dünya starları yer almaktadır.

  Erkek Frankie B. Jeans

  Kadın Frankie B. Jeans

 19. Free People

  Free People

  Erkek Free People

  Kadın Free People

 20. Friend of Mine

  Friend of Mine

  Erkek Friend of Mine

  Kadın Friend of Mine

 21. G-Star

  G-Star

  İlk olarak 1989 yılında kurulan G-Star markası, bugün dünyada bir çok jean severlin en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. İnsanların DNA'ları üzerinde geniş çaplı araştırma yapan G-Star Raw Denim markası, ürünlerini çıkan sonuçlar üzerindne tasarlamaktadır. G-star markası bugün dünyada Gavin Rossdale, Joe Jonas, Seal ve Enrique Iglesias gibi ünlü yüzlerin favori listesinde yer almaktadır.

  Erkek G-Star

  Kadın G-Star

 22. Genetic Denim

  Genetic Denim

  Genetic Denim 2008 yılında "Kadının DNA'sını Bulduk" sloganı ile Amerika'lı Jean severlerin gözde markaların biri haline geldi. Kate Homes, Jessica Simpson ve Beyonce gibi ünlülerin tercih ettiği markalar arasında yer alan Genetic Denim, skinny modasına birbirinden farklı modelleri ile yeni bir soluk getirdi...

  Erkek Genetic Denim

  Kadın Genetic Denim

 23. GREYWIRE

  GREYWIRE

  Erkek GREYWIRE

  Kadın GREYWIRE

 24. Hope

  Hope

  Erkek Hope

  Kadın Hope

 25. Hudson

  Hudson

  Peter Kim'in kurucusu olduğu Hudson Jeans, bugün dünyanın en ünlü premium denim markalarından birisi olarak gösterilmektedir. İngilizlerin "Union Jack" olarak adlandırdığı bayrak logosu ile tanınan Hudson Jeans, reklamlarında Rolling Stones grubunun kurucu üyesi olan ünlü rock yıldızı Mick Jagger'ın kızı, Geogia May Jagger'ı kullanarak tüm dünyada büyük bir yükselişe geçti. Hudson Jeans bugün, Selena Gomez, James Marsden, Sandra Bullock, Kate Hudson, Kelly Rowland, Heidi Klum ve Miley Cyrus gibi ünlü isimlerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır.

  Erkek Hudson

  Kadın Hudson

 26. Hudson Jeans

  Hudson Jeans

  Erkek Hudson Jeans

  Kadın Hudson Jeans

 27. IRO

  IRO

  Erkek IRO

  Kadın IRO

 28. IRO . JEANS

  IRO . JEANS

  Erkek IRO . JEANS

  Kadın IRO . JEANS

 29. J Brand

  J Brand

  J Brand Jeans, Jeff Rudes tarafından 2004 yılında kuruldu. New York merkezli markanın yaratıcısı olan Jeff Rudes, sofistike, seksi ve rahat kesimlere sahip özel tasarımlarıyla, markasını kısa sürede içinde moda dünyasının içine çekti. Amerika'da Hilary Duff, Drew Barrymore, Katy Perry, Jessica Alba ve Rihanna gibi isimlerin favori jeans markalarından biri olan J Brand, 2013 yılında da etkileyici modelleri ile adından söz ettireceğe benziyor...

  Erkek J Brand

  Kadın J Brand

 30. Jacob Davis

  Jacob Davis

  Erkek Jacob Davis

  Kadın Jacob Davis

 31. Joe's Jeans

  Joe's Jeans

  2007 yılında Kuzey Amerika'da kurulan Joe's Jeans, Paris Hilton, Angelina Jolie, Rachel Bilson ve Vanessa Hudgens gibi ünlü isimlerim tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Amerika'da yalnızca Saks Fifth Avenue, Macy's gibi premium mağazalarda satışı gerçekleşen bu markanın siz de kesinlike müdavimi olacaksınız.

  Erkek Joe's Jeans

  Kadın Joe's Jeans

 32. Ksubi

  Ksubi

  Avusturalyalı sörfçüler Dan Single ve George Gorrow tarafından yaratılan KSUBI Jean, bireyselliği ve özgünlüğü temel alan bir fikirle ortaya çıkmıştır. Yeraltı kültüründen etkilenen yaratıcılar, uluslararası bir çizgiye sahip olmayı hedeflemişlerdir. KSUBI'ye moda kültürü, müzik, alışılmışın dışındalık ve yenilikçilik ilkeleri ilham vermiştir.

  Erkek Ksubi

  Kadın Ksubi

 33. Ladakh

  Ladakh

  Erkek Ladakh

  Kadın Ladakh

 34. Lee 101

  Lee 101

  Erkek Lee 101

  Kadın Lee 101

 35. LENNI

  LENNI

  Erkek LENNI

  Kadın LENNI

 36. Level 99

  Level 99

  Erkek Level 99

  Kadın Level 99

 37. LEVI'S: Made & Crafted

  LEVI'S: Made & Crafted

  Erkek LEVI'S: Made & Crafted

  Kadın LEVI'S: Made & Crafted

 38. Lovers + Friends

  Lovers + Friends

  Erkek Lovers + Friends

  Kadın Lovers + Friends

 39. Maison Scotch

  Maison Scotch

  Erkek Maison Scotch

  Kadın Maison Scotch

 40. Marc By Marc Jacobs

  Marc By Marc Jacobs

  1997'de ilk defa Louis Vuitton'da sanat direktörlüğü yaparken tanınan Marc Jacobs Ordu ceketi modasını başlattıktan sonra tanınmaya başlamıştır. Genellikle uçuk tarzıyla dikkat çeken spor ama abiye, serseri ama şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bir çok tasarıma imza atan Marc Jacobs'ın en sıkı takipçileri Victoria Beckham, Kate Moss, Blake Lively gibi ünlü isimler.

  Erkek Marc By Marc Jacobs

  Kadın Marc By Marc Jacobs

 41. MCGUIRE

  MCGUIRE

  Erkek MCGUIRE

  Kadın MCGUIRE

 42. Miss Me Jeans

  Miss Me Jeans

  MISS ME JEANS eğlenceli ve ilham verici L.A. yaşam tarzını bizlere sunuyor. Farklı toplumsal yaşam kültürlerini yakalayan "Miss me" kullanılıcıların hayatlarına girip onları değiştiriyor ve modaya uygun, cool görününe ulaşmalarını sağlıyor. Siz de kişiliğinizin dışına çıkıp farklı rollere girmek, akımı takip etmek istiyorsanız Miss Me sizi en eğlenceli yolla sosyal bir bukalemun haline dönüştürecek..

  Erkek Miss Me Jeans

  Kadın Miss Me Jeans

 43. MOTHER

  MOTHER

  2010 sonbaharında Los Angeles' da kurulan MOTHER Denim Tim Kaeding ve Lela Tillem tarafından geliştirilmiştir. Kolleksiyonlarında fit bir görünüm sağlamanın yanında ultra konfor sunmayı hedefleyen firma jeanleri yumuşak, vücudu saran ipek benzeri kumaşlardan oluşturmuşlardır.

  Erkek MOTHER

  Kadın MOTHER

 44. Naked & Famous

  Naked & Famous

  Kanadalı Brandon Svarc'ın kurmuş olduğu "Naked & Famous Denim" markası bugün başta Kanada ve Amerika olmak üzere dünyanın dörtbir yanında özellikle jetset erkeğinin tercih ettiği en ünlü markalar arasında yer alıyor. Türkiye'de yalnızca Jeanswelove'dan satın alabileceğiniz Naked & Famous'un ürünleri, çok nadir bulunan, özel Japon kumaşlarından hazırlanmaktadır. Koleksiyonlarının tamamı Kanada üretimidir ve ürünlerin üretiminde kaşmirden ipeğe birçok değerli iplik kullanılmaktadır.

  Erkek Naked & Famous

  Kadın Naked & Famous

 45. Naked & Famous Denim

  Naked & Famous Denim

  Erkek Naked & Famous Denim

  Kadın Naked & Famous Denim

 46. Natural Selection Denim

  Natural Selection Denim

  Erkek Natural Selection Denim

  Kadın Natural Selection Denim

 47. NEUW

  NEUW

  Erkek NEUW

  Kadın NEUW

 48. Nudie Jeans

  Nudie Jeans

  İsveç'in dünya jetsetine giydirdiği en ünlü kot markalarından birisi olan Nudie Jeans, eski Lee Jeans çalışanı ve tasarımcı Maria Erixsson tarafından 1999 yılında kuruldu. 2008 yılından sonra Nudie Jeans dünyada bir fenomen haline geldi. Justin Theroux, Nick Jonas, Vanessa Hudgens ve Zac Efron gibi ünlü isimlerin en çok tercih ettiği marka olan Nudie Jeans, Türkiye'de yalnızca Jeanswelove.com'da satılmaktadır.

  Erkek Nudie Jeans

  Kadın Nudie Jeans

 49. Obey

  Obey

  Erkek Obey

  Kadın Obey

 50. Paige Denim

  Paige Denim

  Citizens of Humanity, True Religion, Joe's Jeans, Guess Jeans ve Blue Cult gibi ünlü denim markalarına "en iyi kesim" için yıllarca feedback veren ve hazırladığı kesimlerle birçok kez ödül olan Paige Adams Geller, 2005 yılında kendi markası olan Paige Denim'i kurdu. Paige Denim, bugün özellikle kuzey amerika'da ki ünlülerin en çok tercih ettiği ve çoğu jeansever'in "The Perfect Fit" yani "Mükemmel Kesim" olarak adlandırdığı bir marka haline geldi.Kate Moss, Blake Lively, Penelope Cruz ve Jessica Beil gibi ünlü simaların vazgeçemediği marka olan Paige Denim, son yıllarda "PPD Denim" adı altında ayrıca erkek jean modasına da hızlı bir giriş yaptı.

  Erkek Paige Denim

  Kadın Paige Denim

 51. Paper Denim & Cloth

  Paper Denim & Cloth

  Erkek Paper Denim & Cloth

  Kadın Paper Denim & Cloth

 52. PRPS Goods & Co.

  PRPS Goods & Co.

  Erkek PRPS Goods & Co.

  Kadın PRPS Goods & Co.

 53. rag & bone

  rag & bone

  Erkek rag & bone

  Kadın rag & bone

 54. rag & bone /JEAN

  rag & bone /JEAN

  2002 yılında Marcus Wainwright ve David Neville tarafından Amerika'nın Kentucky eyaletinde kurulan Rag & Bone'nun çıkış amacı; bu iki çılgın girişimcinin arkadaşları tarafından hergün aşık olarak giyebilecekleri bir jean markası yaratmak. Jeanlerin kesimlerinden, dikişlerine kadar çok ince bir şekilde tasarlamaya başlayan Rag & Bone, 2006 yılında CFDA/Vogue Fashion finalisti olarak ve 2007'de de Swarovski ödülünü kazanarak, bu başarısını tüm dünyaya ispatlamış oldu. Rag & Bone bugün Amerika'da, Cameron Diaz, Olivia Wilde, Rihanna, Drew Barrymore, Rachel Bilson ve Sarah Jessica Parker gibi ünlü kişilerin vazgeçilmez markası haline geldi.

  Erkek rag & bone /JEAN

  Kadın rag & bone /JEAN

 55. rag & bone/JEAN

  rag & bone/JEAN

  Erkek rag & bone/JEAN

  Kadın rag & bone/JEAN

 56. RES Denim

  RES Denim

  Erkek RES Denim

  Kadın RES Denim

 57. Rich & Skinny

  Rich & Skinny

  Rich&Skinny markası Seven for All Mankind ve Citizens of Humanity dünyanın gözde jean markalarının yaratıcısı olan Michael Glasser tarafından 2006 yılında kuruldu. "Rich" yani "Zengin" ve "Skinny" yani "Zayıf" kelimelerini premium butiklere gelen zengin, süper fizikli ve bakımlı kadınlardan ilham vermesi sonucu adını alan marka, şu an New York başta olmak üzere dünyanın birçok seçkin şehrinde premium butiklerini açtı. Eva Longoria, Isla Fisher, Paris Hilton ve Sandra Bullock gibi isimler Rich&Skinny markasının müdavimleri arasında yer almaktadır.

  Erkek Rich & Skinny

  Kadın Rich & Skinny

 58. Rock Revival

  Rock Revival

  Rock ve Roll tarzını birarada bulacağınız Rock Revival, özellikle L.A. sakinlerinin en gözde markalarından birisi. Şu sıralar özellikle Amerika'nın en trend markaları arasında yer alan Rock Revival, eşsiz yıkama şekli ve yüksek kalitede premium kumaştan oluşan erkek ve kadın koleksiyonları ile Rock&Roll yaşamayı sevenlerin tercihi. Marka, Jean tasarımlarını hazırlamadan önce dünyanın önde gelen Rock yıldızlarından ilham almak için onlara yüklü miktarlarda para ödemektedir. Rock Revival tutkunları arasında Halle Berry, Lindsay Lohan, Mick Jagger, Angelina Jolie, Justin Timberlake, Paris Hilton, Adrian Grenier ve Christian Bale gibi isimler yer alıyor...

  Erkek Rock Revival

  Kadın Rock Revival

 59. Rogue Territory

  Rogue Territory

  Erkek Rogue Territory

  Kadın Rogue Territory

 60. Sass & Bide

  Sass & Bide

  Erkek Sass & Bide

  Kadın Sass & Bide

 61. Siwy

  Siwy

  Erkek Siwy

  Kadın Siwy

 62. Siwy Denim

  Siwy Denim

  2005 yılında New York'un şehir merkezinde açılışına yapan Siwy Denim, tasarladığı Vintage esintili, seksi ve modayı yönlendiren özel kesimleri ile bir anda ünlülerin ve jetset'in tercih ettiği markalar arasında yerini aldı. Türkiye'de yalnızca Jeanswleove'da satışı gerçekleşen Siwy Denim'in, birçok stil ikonu dışında, Kate Moss, Sienna Miller, Nicole Richie, Selma Blair ve Rachel Bilson gibi ünlüler, Siwy Denim'in çok hızlı yükselmesini destekleyen kişiler arasında yer alıyor.

  Erkek Siwy Denim

  Kadın Siwy Denim

 63. Soludos

  Soludos

  2010 yılında Nick Brown'un bir İspanyalı bir çocuktan esinlenerek yarattığı Soludos'lar rahatlığı ile herkesin beğenisini kazanarak bugün en çok tercih edilen yazlık ayakkabı modeli haline geldi. Soludos'un Amerika'daki takipçileri Kristen Stewart, Rachel Bilson ve Hilary Duff gibi ünlüler..

  Erkek Soludos

  Kadın Soludos

 64. Somedays Lovin

  Somedays Lovin

  Erkek Somedays Lovin

  Kadın Somedays Lovin

 65. Theory

  Theory

  Erkek Theory

  Kadın Theory

 66. TOVAR

  TOVAR

  Erkek TOVAR

  Kadın TOVAR

 67. True Religion

  True Religion

  2002 yılında Jeffrey Lubell tarafından kurulan True Religion Jeans, alışılmışın dışında Western tarzı kesimleri ile çok kısa sürede Amerika'da Britney Spears, Lindsay Lohan, Beyoncé Knowles, Eva Longoria ve Halle Berry gibi ünlü isimlerin en çok tercih ettiği marka haline geldi.

  Erkek True Religion

  Kadın True Religion

 68. Vince

  Vince

  Erkek Vince

  Kadın Vince

 69. Wildfox Couture

  Wildfox Couture

  Erkek Wildfox Couture

  Kadın Wildfox Couture

 70. Won Hundred

  Won Hundred

  Erkek Won Hundred

  Kadın Won Hundred

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK JEAN SİTESİ