Markalar

 1. 7 For All Mankind

  7 For All Mankind

  Seven For All Mankind Jeans 2000 yılında Amerika'nın California eyaletinin Los Angeles şehrinde kuruldu. Angelina Jolie, Cameron Diaz, Jennifer Garner ve Liv Tyler gibi ünlü kadınların yanı sıra Jake Gyllenhaal, Ben Affleck ve Ryan Reynolds gibi erkeklerin de en çok tercih ettiği marka olan Seven For All Mankind Jeans, The Great China Wall, Zac Posen, Azzedine Alaia, Evan Yurman ve Pucci gibi dünyanın en ünlü tasarımcıları ile çalışmaktadır.

  Erkek 7 For All Mankind

  Kadın 7 For All Mankind

 2. AG Adriano Goldschmied

  AG Adriano Goldschmied

  AG Jeans, 2000 yılında Adriano Goldschmied tarafında California'nın South Gate şehrinde kuruldu. İlk zamanlar küçük butik mağaza konseptinde satışını gerçekleştiren Adriano Goldschmied, kısa sürede California eyaleti başta olmak üzere tüm Kuzey Amerika'da ki ünlülerin tercih ettiği markalar içinde yerini aldı. Robert Pattinson, Jordana Brewster, Rachel Bilson ve Catherine Zeta-Jones gibi tanıdık birçok sima AG Jeans markasının gözde müdavimleri arasında yer almaktadır.

  Erkek AG Adriano Goldschmied

  Kadın AG Adriano Goldschmied

 3. Black Orchid

  Black Orchid

  Artık iyi bir jean e sahip olmak için çok fazla harcamak zorunda değilsiniz. Hatta Hollywood yıldızlarının bile uygun fiyatlara sahip olduğu bu güzelliklere artık sizde sahip olabilirsiniz. BLACK ORCID Jeans'in yeni tasarımlarından etkilenenlerin başında Shenae Grimes, Marcia Cross, Jessica Alba, Halle Berry, Selena Gomez ve Kim Kardashian gibi ünlüleri görebiliriz..

  Erkek Black Orchid

  Kadın Black Orchid

 4. BLANKNYC

  BLANKNYC

  Bugün Kim Kardashian, Megan Fox, Kate Hudson, Hilary Duff, Rihanna ve Ashley Tisdale gibi ünlülerin fashion fenomen'i haline gelen BlankNYC markası, 2007 yılında New York'ta kuruldu. 2011 yılının sonbaharında erkekler içinde çok özel jeanler tasarlamaya başlayan BlankNYC, tasarımlarında kalite, kesim ve premium denim üçlüsünü güçlü bir şekilde kullanıyor.

  Erkek BLANKNYC

  Kadın BLANKNYC

 5. Cheap Monday

  Cheap Monday

  Mart 2004'te İsveç'te kurulan firmanın yaratıcıları Örjan Andersson ve Adam Friberg'dir. Karakteristik logolarıyla öne çıkan Cheap Monday son derece şık ve konforlu olmanın yanı sıra uygun fiyatlar da vaat ediyor.

  Erkek Cheap Monday

  Kadın Cheap Monday

 6. Citizens Of Humanity

  Citizens Of Humanity

  Citizens of Humanity Jeans, Rachel Bilson, Cameron Diaz, Jennifer Garner ve Scarlett Johansson gibi ünlülerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Markanın son yıllarda ülkemizde de birçok moda takipçisinin tercih ettiği markalar arasına girdiği görülmektedir. Citizens of Humanity'nin yumuşak, rahat ve premium kumaşı, marka duayenlerini adete kendine bağlamaktadır...

  Erkek Citizens Of Humanity

  Kadın Citizens Of Humanity

 7. Current/Elliott

  Current/Elliott

  2008 yılında Serge Azria tarafından kurulan Current/Elliott Jeans innovatif ve yaratıcı tasarımlarıyla tüm dünyada Jean severlerin adeta ikonu haline geldi. Current/Elliott markası adını Serge'nin kreatif ekibi olan Emily Current ve Meritt Elliott'ın soyadlarından almıştır. Sarah Jessica Parker, Nicky Hilton, Denise Richards ve Emma Roberts gibi ünlülerin en çok tercih ettiği Jean markası olan Current/Elliott, özellikle de "Boyfriend" kesimleri ile rahat ve şık olmayı sevenlerin kesinlikle kullanması gereken bir markadır.

  Erkek Current/Elliott

  Kadın Current/Elliott

 8. Diesel

  Diesel

  Diesel, Renzo Rosso ve eski patronu Adriano Goldschmied (AG Jeans firmasının sahibi) tarafından 1978'de kurulmuştur. Diesel'in kilometre taşı sayılabilecek dönemleri 1985, 1991 ve 1996'dır. 1985'te Renzo Rosso tüm firmadaki tek yetkili haline gelmiş, 1991'de firma uluslararası pazarlama taktiklerine başlamış ve 1996'da ilk en önemli ve değişmez mağazasını Lexington Bulvarı, New York'ta açmıştır.

  Erkek Diesel

  Kadın Diesel

 9. DL1961

  DL1961

  2008'de "mükemmel oturan jeanler" misyonu ile New York'ta üretime başlayan DL1961 Premium Denim %90 şekil tutma özelliğine sahip olan XFIT LYCRA denim kumaş ile özel olarak hazırlıyor. DL1961 jean pantolonu tercih eden ünlülerin başında Kim Kardashian, Halle Berry, Blake Lively ve Kate Holmes geliyor.

  Erkek DL1961

  Kadın DL1961

 10. Frankie B. Jeans

  Frankie B. Jeans

  Dünyanın en seksi, en sofistike premium jean markası olan Frankie B. Jeans, Daniella Clarke tarafından 1999 yılında Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde kuruldu. Adını Daniella'nın kızından alan marka 2004 yılında dünyanın saygın moda ödülleri arasında yer alan MAFI Fashion Innovator of the Year ödülünü kazanan marka bugün başta Amerilka olmak üzere dünyanın önde gelen isimlerinin en tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Markanın müdavimleri arasında Sienna Millier, Charlize Theron, Mischa Barton, Eva Longoria ve Fergie gibi dünya starları yer almaktadır.

  Erkek Frankie B. Jeans

  Kadın Frankie B. Jeans

 11. G-Star

  G-Star

  İlk olarak 1989 yılında kurulan G-Star markası, bugün dünyada bir çok jean severlin en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. İnsanların DNA'ları üzerinde geniş çaplı araştırma yapan G-Star Raw Denim markası, ürünlerini çıkan sonuçlar üzerindne tasarlamaktadır. G-star markası bugün dünyada Gavin Rossdale, Joe Jonas, Seal ve Enrique Iglesias gibi ünlü yüzlerin favori listesinde yer almaktadır.

  Erkek G-Star

  Kadın G-Star

 12. Genetic Denim

  Genetic Denim

  Genetic Denim 2008 yılında "Kadının DNA'sını Bulduk" sloganı ile Amerika'lı Jean severlerin gözde markaların biri haline geldi. Kate Homes, Jessica Simpson ve Beyonce gibi ünlülerin tercih ettiği markalar arasında yer alan Genetic Denim, skinny modasına birbirinden farklı modelleri ile yeni bir soluk getirdi...

  Erkek Genetic Denim

  Kadın Genetic Denim

 13. Hudson Jeans

  Hudson Jeans

  Peter Kim'in kurucusu olduğu Hudson Jeans, bugün dünyanın en ünlü premium denim markalarından birisi olarak gösterilmektedir. İngilizlerin "Union Jack" olarak adlandırdığı bayrak logosu ile tanınan Hudson Jeans, reklamlarında Rolling Stones grubunun kurucu üyesi olan ünlü rock yıldızı Mick Jagger'ın kızı, Geogia May Jagger'ı kullanarak tüm dünyada büyük bir yükselişe geçti. Hudson Jeans bugün, Selena Gomez, James Marsden, Sandra Bullock, Kate Hudson, Kelly Rowland, Heidi Klum ve Miley Cyrus gibi ünlü isimlerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır.

  Erkek Hudson Jeans

  Kadın Hudson Jeans

 14. J Brand

  J Brand

  J Brand Jeans, Jeff Rudes tarafından 2004 yılında kuruldu. New York merkezli markanın yaratıcısı olan Jeff Rudes, sofistike, seksi ve rahat kesimlere sahip özel tasarımlarıyla, markasını kısa sürede içinde moda dünyasının içine çekti. Amerika'da Hilary Duff, Drew Barrymore, Katy Perry, Jessica Alba ve Rihanna gibi isimlerin favori jeans markalarından biri olan J Brand, 2013 yılında da etkileyici modelleri ile adından söz ettireceğe benziyor...

  Erkek J Brand

  Kadın J Brand

 15. Joe's Jeans

  Joe's Jeans

  2007 yılında Kuzey Amerika'da kurulan Joe's Jeans, Paris Hilton, Angelina Jolie, Rachel Bilson ve Vanessa Hudgens gibi ünlü isimlerim tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Amerika'da yalnızca Saks Fifth Avenue, Macy's gibi premium mağazalarda satışı gerçekleşen bu markanın siz de kesinlike müdavimi olacaksınız.

  Erkek Joe's Jeans

  Kadın Joe's Jeans

 16. Ksubi

  Ksubi

  Avusturalyalı sörfçüler Dan Single ve George Gorrow tarafından yaratılan KSUBI Jean, bireyselliği ve özgünlüğü temel alan bir fikirle ortaya çıkmıştır. Yeraltı kültüründen etkilenen yaratıcılar, uluslararası bir çizgiye sahip olmayı hedeflemişlerdir. KSUBI'ye moda kültürü, müzik, alışılmışın dışındalık ve yenilikçilik ilkeleri ilham vermiştir.

  Erkek Ksubi

  Kadın Ksubi

 17. LEVI'S: Made & Crafted

  LEVI'S: Made & Crafted

  Bundan yaklaşık 140 yıl önce Levi Strauss basit blue jean'i bulmuş ve önce Amerika'nın sonrada tüm dünyanın stil döngüsünü yerinden oynatmıştır. Levi’s® Made and Crafted™ ise geleceğin klasiklerini, günümüz üretim tekniklerini ve en iyi materyallerini kullanarak, jeanlerde tasarım alışkanlıklarını değiştirmektedir.

  Erkek LEVI'S: Made & Crafted

  Kadın LEVI'S: Made & Crafted

 18. Marc By Marc Jacobs

  Marc By Marc Jacobs

  1997'de ilk defa Louis Vuitton'da sanat direktörlüğü yaparken tanınan Marc Jacobs Ordu ceketi modasını başlattıktan sonra tanınmaya başlamıştır. Genellikle uçuk tarzıyla dikkat çeken spor ama abiye, serseri ama şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bir çok tasarıma imza atan Marc Jacobs'ın en sıkı takipçileri Victoria Beckham, Kate Moss, Blake Lively gibi ünlü isimler.

  Erkek Marc By Marc Jacobs

  Kadın Marc By Marc Jacobs

 19. Miss Me Jeans

  Miss Me Jeans

  MISS ME JEANS eğlenceli ve ilham verici L.A. yaşam tarzını bizlere sunuyor. Farklı toplumsal yaşam kültürlerini yakalayan "Miss me" kullanılıcıların hayatlarına girip onları değiştiriyor ve modaya uygun, cool görününe ulaşmalarını sağlıyor. Siz de kişiliğinizin dışına çıkıp farklı rollere girmek, akımı takip etmek istiyorsanız Miss Me sizi en eğlenceli yolla sosyal bir bukalemun haline dönüştürecek..

  Erkek Miss Me Jeans

  Kadın Miss Me Jeans

 20. MOTHER

  MOTHER

  2010 sonbaharında Los Angeles' da kurulan MOTHER Denim Tim Kaeding ve Lela Tillem tarafından geliştirilmiştir. Kolleksiyonlarında fit bir görünüm sağlamanın yanında ultra konfor sunmayı hedefleyen firma jeanleri yumuşak, vücudu saran ipek benzeri kumaşlardan oluşturmuşlardır.

  Erkek MOTHER

  Kadın MOTHER

 21. Naked & Famous Denim

  Naked & Famous Denim

  Kanadalı Brandon Svarc'ın kurmuş olduğu "Naked & Famous Denim" markası bugün başta Kanada ve Amerika olmak üzere dünyanın dörtbir yanında özellikle jetset erkeğinin tercih ettiği en ünlü markalar arasında yer alıyor. Türkiye'de yalnızca Jeanswelove'dan satın alabileceğiniz Naked & Famous'un ürünleri, çok nadir bulunan, özel Japon kumaşlarından hazırlanmaktadır. Koleksiyonlarının tamamı Kanada üretimidir ve ürünlerin üretiminde kaşmirden ipeğe birçok değerli iplik kullanılmaktadır.

  Erkek Naked & Famous Denim

  Kadın Naked & Famous Denim

 22. Nudie Jeans

  Nudie Jeans

  İsveç'in dünya jetsetine giydirdiği en ünlü kot markalarından birisi olan Nudie Jeans, eski Lee Jeans çalışanı ve tasarımcı Maria Erixsson tarafından 1999 yılında kuruldu. 2008 yılından sonra Nudie Jeans dünyada bir fenomen haline geldi. Justin Theroux, Nick Jonas, Vanessa Hudgens ve Zac Efron gibi ünlü isimlerin en çok tercih ettiği marka olan Nudie Jeans, Türkiye'de yalnızca Jeanswelove.com'da satılmaktadır.

  Erkek Nudie Jeans

  Kadın Nudie Jeans

 23. Paige Denim

  Paige Denim

  Citizens of Humanity, True Religion, Joe's Jeans, Guess Jeans ve Blue Cult gibi ünlü denim markalarına "en iyi kesim" için yıllarca feedback veren ve hazırladığı kesimlerle birçok kez ödül alan Paige Adams Geller, 2005 yılında kendi markası olan Paige Denim'i kurdu. Paige Denim, bugün özellikle kuzey amerika'da ki ünlülerin en çok tercih ettiği ve çoğu jeansever'in "The Perfect Fit" yani "Mükemmel Kesim" olarak adlandırdığı bir marka haline geldi. Kate Moss, Blake Lively, Penelope Cruz ve Jessica Beil gibi ünlü simaların vazgeçemediği marka olan Paige Denim, son yıllarda "PPD Denim" adı altında ayrıca erkek jean modasına da hızlı bir giriş yaptı.

  Erkek Paige Denim

  Kadın Paige Denim

 24. rag & bone/JEAN

  rag & bone/JEAN

  2002 yılında Marcus Wainwright ve David Neville tarafından Amerika'nın Kentucky eyaletinde kurulan Rag & Bone'nun çıkış amacı; bu iki çılgın girişimcinin arkadaşları tarafından hergün aşık olarak giyebilecekleri bir jean markası yaratmak. Jeanlerin kesimlerinden, dikişlerine kadar çok ince bir şekilde tasarlamaya başlayan Rag & Bone, 2006 yılında CFDA/Vogue Fashion finalisti olarak ve 2007'de de Swarovski ödülünü kazanarak, bu başarısını tüm dünyaya ispatlamış oldu. Rag & Bone bugün Amerika'da, Cameron Diaz, Olivia Wilde, Rihanna, Drew Barrymore, Rachel Bilson ve Sarah Jessica Parker gibi ünlü kişilerin vazgeçilmez markası haline geldi.

  Erkek rag & bone/JEAN

  Kadın rag & bone/JEAN

 25. Rich & Skinny

  Rich & Skinny

  Rich&Skinny markası Seven for All Mankind ve Citizens of Humanity dünyanın gözde jean markalarının yaratıcısı olan Michael Glasser tarafından 2006 yılında kuruldu. "Rich" yani "Zengin" ve "Skinny" yani "Zayıf" kelimelerini premium butiklere gelen zengin, süper fizikli ve bakımlı kadınlardan ilham vermesi sonucu adını alan marka, şu an New York başta olmak üzere dünyanın birçok seçkin şehrinde premium butiklerini açtı. Eva Longoria, Isla Fisher, Paris Hilton ve Sandra Bullock gibi isimler Rich&Skinny markasının müdavimleri arasında yer almaktadır.

  Erkek Rich & Skinny

  Kadın Rich & Skinny

 26. Rock Revival

  Rock Revival

  Rock ve Roll tarzını birarada bulacağınız Rock Revival, özellikle L.A. sakinlerinin en gözde markalarından birisi. Şu sıralar özellikle Amerika'nın en trend markaları arasında yer alan Rock Revival, eşsiz yıkama şekli ve yüksek kalitede premium kumaştan oluşan erkek ve kadın koleksiyonları ile Rock&Roll yaşamayı sevenlerin tercihi. Marka, Jean tasarımlarını hazırlamadan önce dünyanın önde gelen Rock yıldızlarından ilham almak için onlara yüklü miktarlarda para ödemektedir. Rock Revival tutkunları arasında Halle Berry, Lindsay Lohan, Mick Jagger, Angelina Jolie, Justin Timberlake, Paris Hilton, Adrian Grenier ve Christian Bale gibi isimler yer alıyor...

  Erkek Rock Revival

  Kadın Rock Revival

 27. Siwy Denim

  Siwy Denim

  2005 yılında New York'un şehir merkezinde açılışına yapan Siwy Denim, tasarladığı Vintage esintili, seksi ve modayı yönlendiren özel kesimleri ile bir anda ünlülerin ve jetset'in tercih ettiği markalar arasında yerini aldı. Türkiye'de yalnızca Jeanswleove'da satışı gerçekleşen Siwy Denim'in, birçok stil ikonu dışında, Kate Moss, Sienna Miller, Nicole Richie, Selma Blair ve Rachel Bilson gibi ünlüler, Siwy Denim'in çok hızlı yükselmesini destekleyen kişiler arasında yer alıyor.

  Erkek Siwy Denim

  Kadın Siwy Denim

 28. Soludos

  Soludos

  2010 yılında Nick Brown'un bir İspanyalı bir çocuktan esinlenerek yarattığı Soludos'lar rahatlığı ile herkesin beğenisini kazanarak bugün en çok tercih edilen yazlık ayakkabı modeli haline geldi. Soludos'un Amerika'daki takipçileri Kristen Stewart, Rachel Bilson ve Hilary Duff gibi ünlüler..

  Erkek Soludos

  Kadın Soludos

 29. True Religion

  True Religion

  2002 yılında Jeffrey Lubell tarafından kurulan True Religion Jeans, alışılmışın dışında Western tarzı kesimleri ile çok kısa sürede Amerika'da Britney Spears, Lindsay Lohan, Beyoncé Knowles, Eva Longoria ve Halle Berry gibi ünlü isimlerin en çok tercih ettiği marka haline geldi.

  Erkek True Religion

  Kadın True Religion

 30. Wildfox Couture

  Wildfox Couture

  Erkek Wildfox Couture

  Kadın Wildfox Couture

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK JEAN SİTESİ