Şu an Güvenli Sayfadasınız

ÜYE GİRİŞİ

VEYA
KAYIT OLUN
VEYA
VEYA Facebook ile Kayıt olun

Kayıt sonrası şifreniz e-postanıza gönderilecektir. Şifreniz e-posta adresinize gelmedi mi? Yeni şifre alın

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Hesabınız ile ilgili destek almak için aşağıdaki linkleri kullabilirsiniz.

Şifremi unuttum

Jeanswelove.com'a kayıt olurken şifreniz otomatik olarak oluşturulmuş ve kayıt olduğunuz e-posta adresinize gönderilmiştir. Şifreniz e-posta adresinize ulaşmadıysa yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Yeni şifre almak istiyorum

Neden kayıt olmam gerekiyor?

Kayıt işlemi Jeanswelove'da zorunlu değildir. Ancak size özel sunulacak olan indirim ve avantajlardan yaralanmak, siparişlerinizin adresinize sorunsuz gönderilebilmesi, sipariş takibini yapabilmeniz için kayıt olmanız gerekmektedir.

Nasıl kayıt olurum?

Yukarıda görmüş olduğunuz "Kayıt Olun" kutucuğunda bulunan alanda ister Facebook hesabınız, isterseniz de e-posta adresinizi girerek otomatik kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kayıt işlemi sonrası hesabınız otomatik oluşturulacak ve tekrardan giriş yapmanız gerekmeyecektir. Şifreniz en kısa sürede e-posta adresinize gönderilecektir. Size gönderilecek olan şifrenizi dilediğiniz zaman hesap panelinizden değiştirebilirsiniz.

Kayıt işlemi ücretli mi?

Hayır. Jeanswelove.com'a kayıt olmak tamamen ücretsizdir.

Giriş/Kayıt işlemlerinde sorun yaşıyorum. Ne yapmalıyım?

Her türlü sorularınız için destek@jeanswelove.com adresine e-posta göndererek, bizden yardım alabilirsiniz. Destek ekibimiz size en kısa sürede yanıt verecektir.