TÜM SİPARİŞLERİNİZDE GEÇERLİ ÜCRETSİZ KARGO VE ÜCRETSİZ İADE!

BONUS VE MILES&SMILES KARTLARA ÖZEL PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

 1. 3sixteen
 2. 424
 3. 7 For All Mankind
 4. Acquaverde
 5. AG Adriano Goldschmied
 6. AGOLDE
 7. AMO
 8. AMUSE SOCIETY
 9. Away Denim
 10. Barney Cools
 11. Black Orchid
 12. BLANKNYC
 13. C2H4
 14. Calvin Klein
 15. Cheap Monday
 16. Citizens Of Humanity
 17. Current/Elliott
 18. DENIM x ALEXANDER WANG
 19. Dickies x Palmer Trading Company
 20. Diesel
 21. DL1961
 22. Etienne Marcel
 23. FRAME Denim
 24. G-Star Raw
 25. GENETIC LOS ANGELES
 26. Helmut Lang
 27. Hudson Jeans
 28. I Love Ugly
 29. IRO
 30. IRO . JEANS
 31. J Brand
 32. Joe's Jeans
 33. JOHN ELLIOTT
 34. Ksubi
 35. Level 99
 36. LEVI'S Premium
 37. LEVI'S Vintage Clothing
 38. LEVI'S: Made & Crafted
 39. Lovers + Friends
 40. Marc By Marc Jacobs
 41. Midnight Studios
 42. Miss Me Jeans
 43. MOTHER
 44. Mr. Completely
 45. Naked & Famous Denim
 46. Naked & Famous Denim
 47. NEUW
 48. Nudie Jeans
 49. Paige Denim
 50. Palm Angels
 51. Pierre Balmain
 52. Publish
 53. R13
 54. rag & bone/JEAN
 55. Remi Relief
 56. Rich & Skinny
 57. Rock Revival
 58. Scotch & Soda
 59. Siwy Denim
 60. Stampd
 61. TORTOISE
 62. True Religion
 63. Wildfox Couture
3sixteen

3sixteen

424

424

7 For All Mankind

7 For All Mankind

Seven For All Mankind Jeans 2000 yılında Amerika'nın California eyaletinin Los Angeles şehrinde kuruldu. Angelina Jolie, Cameron Diaz, Jennifer Garner ve Liv Tyler gibi ünlü kadınların yanı sıra Jake Gyllenhaal, Ben Affleck ve Ryan Reynolds gibi erkeklerin de en çok tercih ettiği marka olan Seven For All Mankind Jeans, The Great China Wall, Zac Posen, Azzedine Alaia, Evan Yurman ve Pucci gibi dünyanın en ünlü tasarımcıları ile çalışmaktadır.

Acquaverde

Acquaverde

Bundan yaklaşık 20 yıl önce kurulan güçlü Fransız markası Aquaverde Denim, mükemmel kesim ve kaliteli denim anlayışı ile Fransız modern kadın jean devriminin öncüsü olmuştur. Kesimleri, denim kalitesi ve Paris çizgisini taşıyan modelleri ile dünyada Nicole Richie, Hilary Duff, Sofia Vergara ve Katie Holmes gibi isimlerin favori markası haline gelmiştir.

AG Adriano Goldschmied

AG Adriano Goldschmied

AG Jeans, 2000 yılında Adriano Goldschmied tarafında California'nın South Gate şehrinde kuruldu. İlk zamanlar küçük butik mağaza konseptinde satışını gerçekleştiren Adriano Goldschmied, kısa sürede California eyaleti başta olmak üzere tüm Kuzey Amerika'da ki ünlülerin tercih ettiği markalar içinde yerini aldı. Robert Pattinson, Jordana Brewster, Rachel Bilson ve Catherine Zeta-Jones gibi tanıdık birçok sima AG Jeans markasının gözde müdavimleri arasında yer almaktadır.

AGOLDE

AGOLDE

AGOLDE Denim - Los Angeles markası, dünya premium denim sektörünün öncü isimlerinden olan, Jerome Dahan tarafından kuruldu. Jerome Dahan, 7 For All Mankind, Citizens of Humanity gibi önemli markaların da yaratıcısı olmak ile birlikte, ayrıca Citizens of Humanity markasınında da CEO'sudur. AGOLDE, LA'nın asi ve yaratıcı ruhunu denim tasarımlarında kullanmaktadır. Her sezon yapmış olduğu tasarımlarda, konfordan ödün vermeden, bireysellik ve güven duygularını yansıtmaktadır. Markanın müdavimleri arasında Gigi Hadid, Kourtney Kardashian, Olivia Wilde ve Josh Hutcherson gibi dünya starları yer almaktadır.

AMO

AMO

Latince "Aşk" anlamına gelen AMO, Denim endüstrisinin tasarım kahramanları olan Kelly Urban ve Misty Zollars isimli iki arkadaş tarafından Los Angeles'ta kurulmuştur. Kelly Urban ve Misty Zollars,True Religion, CURRENT/ELLIOTT ve BCBG Max Azria gibi dünyanın önde gelen markalarının tasarımcısı olarak çalıştıktan sonra, 2014'ün Şubat ayında, kendi markaları AMO'yu modaseverlerin beğenisine sundular. İkili tasarımlarda feminen duyguları ön plana çıkaracak dikiş ve duruşları göz önünde bulundurarak, eşsiz vintage esintisini yansıtmaktadır. Markanın çıktığı günden beri müdavimleri arasında Kendall Jenner, Rihanna ve Ashley Olsen gibi ünlü isimler yer almaktadır.

AMUSE SOCIETY

AMUSE SOCIETY

Amuse Society markası, denim endüstrisinin liderleri arasında yer alan, iki eski arkadaş Mandy Fry ve Yaz Rapp tarafından Kasım 2014'te kuruldu. Koleksiyonlarında çağdaş plaj ruhunu yansıyatan marka, geç ve yaratıcı vizyonu ile jean severlerin karşısına çıkıyor. Markanın çıktığı günden beri müdavimleri arasında Tori Praver, Jourdan Dunn ve Kendall Jenner gibi ünlü isimler yer alıyor.

Away Denim

Away Denim

Türkiye'nin ilk Premium Denim markalarından olan, Away Denim, hayal etmeye, tutku ve aşk ile yaşamaya ve olmak istediğin yerde olmaya inanır. Yaratıcı endüstriler ile yaptığı ortak çalışmalar ile marka varlığına ilham olan tüm oluşumları beraberinde öne çıkarmayı arzular. Marka hikayesi, festivalleri gezerek, yürüyerek ve bisiklet seyahatleri gibi alternatif yöntemler ile Dünya'yı tanımayı içerir, bu sebep ile tüm festivallerin babası olan Woodstock'ı mihenk taşı olarak kabul eder. Modellerin isimleri Woodstock' da yer alan şarkı ve grup isimlerinden esinlenilmiştir.

Barney Cools

Barney Cools

Black Orchid

Black Orchid

Black Orchid Denim, 2008 yılının ortalarında lüks jeanlerin kadınları egzotik ve sofistike hisstermesine inan Julien Jarmoune isimli tasarımcı tarafından kuruldu. Hollywood yıldızlarının tercihi Black Orchid Denim'in yeni tasarımlarından etkilenenlerin başında Shenae Grimes, Marcia Cross, Jessica Alba, Halle Berry, Selena Gomez ve Kim Kardashian gibi ünlüleri görebiliriz.

BLANKNYC

BLANKNYC

Bugün Kim Kardashian, Megan Fox, Kate Hudson, Hilary Duff, Rihanna ve Ashley Tisdale gibi ünlülerin fashion fenomen'i haline gelen BlankNYC markası, 2007 yılında New York'ta kuruldu. 2011 yılının sonbaharında erkekler içinde çok özel jeanler tasarlamaya başlayan BlankNYC, tasarımlarında kalite, kesim ve premium denim üçlüsünü güçlü bir şekilde kullanıyor.

C2H4

C2H4

Calvin Klein

Calvin Klein

Cheap Monday

Cheap Monday

Mart 2004'te İsveç'te kurulan firmanın yaratıcıları Örjan Andersson ve Adam Friberg'dir. Karakteristik logolarıyla öne çıkan Cheap Monday son derece şık ve konforlu olmanın yanı sıra uygun fiyatlar da vaat ediyor.

Citizens Of Humanity

Citizens Of Humanity

Citizens of Humanity Jeans, Rachel Bilson, Cameron Diaz, Jennifer Garner ve Scarlett Johansson gibi ünlülerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Markanın son yıllarda ülkemizde de birçok moda takipçisinin tercih ettiği markalar arasına girdiği görülmektedir. Citizens of Humanity'nin yumuşak, rahat ve premium kumaşı, marka duayenlerini adete kendine bağlamaktadır...

Current/Elliott

Current/Elliott

2008 yılında Serge Azria tarafından kurulan Current/Elliott Jeans innovatif ve yaratıcı tasarımlarıyla tüm dünyada Jean severlerin adeta ikonu haline geldi. Current/Elliott markası adını Serge'nin kreatif ekibi olan Emily Current ve Meritt Elliott'ın soyadlarından almıştır. Sarah Jessica Parker, Nicky Hilton, Denise Richards ve Emma Roberts gibi ünlülerin en çok tercih ettiği Jean markası olan Current/Elliott, özellikle de "Boyfriend" kesimleri ile rahat ve şık olmayı sevenlerin kesinlikle kullanması gereken bir markadır.

DENIM x ALEXANDER WANG

DENIM x ALEXANDER WANG

Balenciaga'nın eski kreatif direktörü, 1983 doğumlu Amerikalı ünlü moda tasarımcısı Alexander Wang'ın, ilk kez Aralık 2014'te tüm dünyaya tanıtımı yaptığı Denim x Alexander Wang markası ile adeta bir denim sektörünün taşlarını yerinden oynattı... “Once you see it, you can’t stop thinking about it” sloganı ortaya çıkardığı yeni markasının müdavimleri arasında Kylie Jenner, Khloe Kardashian, Rihanna ve Zoe Kravitz isimler yer alıyor.

Dickies x Palmer Trading Company

Dickies x Palmer Trading Company

Diesel

Diesel

Diesel, Renzo Rosso ve eski patronu Adriano Goldschmied (AG Jeans firmasının sahibi) tarafından 1978'de kurulmuştur. Diesel'in kilometre taşı sayılabilecek dönemleri 1985, 1991 ve 1996'dır. 1985'te Renzo Rosso tüm firmadaki tek yetkili haline gelmiş, 1991'de firma uluslararası pazarlama taktiklerine başlamış ve 1996'da ilk en önemli ve değişmez mağazasını Lexington Bulvarı, New York'ta açmıştır.

DL1961

DL1961

2008'de "mükemmel oturan jeanler" misyonu ile New York'ta üretime başlayan DL1961 Premium Denim %90 şekil tutma özelliğine sahip olan XFIT LYCRA denim kumaş ile özel olarak hazırlıyor. DL1961 jean pantolonu tercih eden ünlülerin başında Kim Kardashian, Halle Berry, Blake Lively ve Kate Holmes geliyor.

Etienne Marcel

Etienne Marcel

2011 yılında kurulan Fransız markası Etienne Marcel, özellikle "skinny" kesimleri ve premium kumaş kalitesi ile denim sektörüne adeta bir bomba gibi düştü. Tasarımlarında Avrupa sokak modasından esinlenen Etienne Marcel, koleksiyonlarında kullandığı her bir materyali İtalya, Fransa ve Japonya'da yer alan en iyi firmalardan temin etmektedir. Markanın müdavimleri arasında Kendall Jenner, Jennifer Garner, Nicole Scherzinger, Beyonce ve Gigi Hadid gibi isimler yer almaktadır.

FRAME Denim

FRAME Denim

2011 yılında, Londra'lı iki arkadaş Jens Grede ve Erik Torstensson'nın biraraya gelerek kurduğu FRAME Denim'in mottosu "İdeal jean üretmek". Los Angeles'ta üretilen ancak koleksiyonlarında Londra kesimi ve duruşundan esinlenen markanın müdavimleri arasında Hilary Duff, Leslie Mann, Kris Jenner, Nicky Hilton ve Jessica Alba gibi ünlü isimler yer almaktadır.

G-Star Raw

G-Star Raw

İlk olarak 1989 yılında kurulan G-Star markası, bugün dünyada bir çok jean severlin en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. İnsanların DNA'ları üzerinde geniş çaplı araştırma yapan G-Star Raw Denim markası, ürünlerini çıkan sonuçlar üzerindne tasarlamaktadır. G-star markası bugün dünyada Gavin Rossdale, Joe Jonas, Seal ve Enrique Iglesias gibi ünlü yüzlerin favori listesinde yer almaktadır.

GENETIC LOS ANGELES

GENETIC LOS ANGELES

Genetic Denim 2008 yılında "Kadının DNA'sını Bulduk" sloganı ile Amerika'lı Jean severlerin gözde markaların biri haline geldi. Kate Homes, Jessica Simpson ve Beyonce gibi ünlülerin tercih ettiği markalar arasında yer alan Genetic Denim, skinny modasına birbirinden farklı modelleri ile yeni bir soluk getirdi...

Helmut Lang

Helmut Lang

Hudson Jeans

Hudson Jeans

Peter Kim'in kurucusu olduğu Hudson Jeans, bugün dünyanın en ünlü premium denim markalarından birisi olarak gösterilmektedir. İngilizlerin "Union Jack" olarak adlandırdığı bayrak logosu ile tanınan Hudson Jeans, reklamlarında Rolling Stones grubunun kurucu üyesi olan ünlü rock yıldızı Mick Jagger'ın kızı, Geogia May Jagger'ı kullanarak tüm dünyada büyük bir yükselişe geçti. Hudson Jeans bugün, Selena Gomez, James Marsden, Sandra Bullock, Kate Hudson, Kelly Rowland, Heidi Klum ve Miley Cyrus gibi ünlü isimlerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır.

I Love Ugly

I Love Ugly

IRO

IRO

IRO . JEANS

IRO . JEANS

2004 yılında Fransız Laurent ve Arik Britton kardeşler tarafından kurulan IRO, tasarımlarında klasik Paris'li şık tarzını New York sokak stili ile birleştiriyor. Markanın müdavimleri arasında Drew Barrymore, Jessica Biel, Sofia Vergara ve Mandy Moore gibi isimler yer alıyor.

J Brand

J Brand

J Brand Jeans, Jeff Rudes tarafından 2004 yılında kuruldu. New York merkezli markanın yaratıcısı olan Jeff Rudes, sofistike, seksi ve rahat kesimlere sahip özel tasarımlarıyla, markasını kısa sürede içinde moda dünyasının içine çekti. Amerika'da Hilary Duff, Drew Barrymore, Katy Perry, Jessica Alba ve Rihanna gibi isimlerin favori jeans markalarından biri olan J Brand, 2013 yılında da etkileyici modelleri ile adından söz ettireceğe benziyor...

Joe's Jeans

Joe's Jeans

2007 yılında Kuzey Amerika'da kurulan Joe's Jeans, Paris Hilton, Angelina Jolie, Rachel Bilson ve Vanessa Hudgens gibi ünlü isimlerim tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Amerika'da yalnızca Saks Fifth Avenue, Macy's gibi premium mağazalarda satışı gerçekleşen bu markanın siz de kesinlike müdavimi olacaksınız.

JOHN ELLIOTT

JOHN ELLIOTT

Ksubi

Ksubi

Avusturalyalı sörfçüler Dan Single ve George Gorrow tarafından yaratılan KSUBI Jean, bireyselliği ve özgünlüğü temel alan bir fikirle ortaya çıkmıştır. Yeraltı kültüründen etkilenen yaratıcılar, uluslararası bir çizgiye sahip olmayı hedeflemişlerdir. KSUBI'ye moda kültürü, müzik, alışılmışın dışındalık ve yenilikçilik ilkeleri ilham vermiştir.

Level 99

Level 99

Los Angeles'lı Level 99 markası, sınırları zorlayan tasarım ve dikişleri ile premium jean sektöründe beğenilen markaların başında gelmektedir. Katie Holmes, Jessica Alba, Rachel Zoe ve Jennifer Garner gibi isimler markanın müdavimleri arasında yer almaktadır.

LEVI'S Premium

LEVI'S Premium

LEVI'S Vintage Clothing

LEVI'S Vintage Clothing

LEVI'S: Made & Crafted

LEVI'S: Made & Crafted

Bundan yaklaşık 140 yıl önce Levi Strauss basit blue jean'i bulmuş ve önce Amerika'nın sonrada tüm dünyanın stil döngüsünü yerinden oynatmıştır. Levi’s® Made and Crafted™ ise geleceğin klasiklerini, günümüz üretim tekniklerini ve en iyi materyallerini kullanarak, jeanlerde tasarım alışkanlıklarını değiştirmektedir.

Lovers + Friends

Lovers + Friends

Los Angeles'ın yaşam tarzından esinlenerek, filipinli Raissa Gerona tarafından 2013'ün Ocak ayında kurulan Lovers + Friends, zahmetsizce kaliteli ve seksi giyinme alışkanlığını tasarımlarına yansııtıyor. Eski bir Blogger ve fenomen Instagram kullanıcısı olan Raissa Gerona, markasının bu kadar ilgi görmesinin sebebinin takipçileri olduğunu söylüyor. Lovers + Friends'in müdavimleri arasında Alessandra Ambrosio, Kate Hudson, Gigi Hadid ve Kendall Jenner gibi ünlü isimler yer alıyor.

Marc By Marc Jacobs

Marc By Marc Jacobs

1997'de ilk defa Louis Vuitton'da sanat direktörlüğü yaparken tanınan Marc Jacobs Ordu ceketi modasını başlattıktan sonra tanınmaya başlamıştır. Genellikle uçuk tarzıyla dikkat çeken spor ama abiye, serseri ama şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bir çok tasarıma imza atan Marc Jacobs'ın en sıkı takipçileri Victoria Beckham, Kate Moss, Blake Lively gibi ünlü isimler.

Midnight Studios

Midnight Studios

Miss Me Jeans

Miss Me Jeans

MISS ME JEANS eğlenceli ve ilham verici L.A. yaşam tarzını bizlere sunuyor. Farklı toplumsal yaşam kültürlerini yakalayan "Miss me" kullanılıcıların hayatlarına girip onları değiştiriyor ve modaya uygun, cool görününe ulaşmalarını sağlıyor. Siz de kişiliğinizin dışına çıkıp farklı rollere girmek, akımı takip etmek istiyorsanız Miss Me sizi en eğlenceli yolla sosyal bir bukalemun haline dönüştürecek..

MOTHER

MOTHER

2010 sonbaharında Los Angeles' da kurulan MOTHER Denim Tim Kaeding ve Lela Tillem tarafından geliştirilmiştir. Kolleksiyonlarında fit bir görünüm sağlamanın yanında ultra konfor sunmayı hedefleyen firma jeanleri yumuşak, vücudu saran ipek benzeri kumaşlardan oluşturmuşlardır.

Mr. Completely

Mr. Completely

Naked & Famous Denim

Naked & Famous Denim

Kanadalı Brandon Svarc'ın kurmuş olduğu "Naked & Famous Denim" markası bugün başta Kanada ve Amerika olmak üzere dünyanın dörtbir yanında özellikle jetset erkeğinin tercih ettiği en ünlü markalar arasında yer alıyor. Türkiye'de yalnızca Jeanswelove'dan satın alabileceğiniz Naked & Famous'un ürünleri, çok nadir bulunan, özel Japon kumaşlarından hazırlanmaktadır. Koleksiyonlarının tamamı Kanada üretimidir ve ürünlerin üretiminde kaşmirden ipeğe birçok değerli iplik kullanılmaktadır.

Naked & Famous Denim

Naked & Famous Denim

NEUW

NEUW

Nudie Jeans

Nudie Jeans

İsveç'in dünya jetsetine giydirdiği en ünlü kot markalarından birisi olan Nudie Jeans, eski Lee Jeans çalışanı ve tasarımcı Maria Erixsson tarafından 1999 yılında kuruldu. 2008 yılından sonra Nudie Jeans dünyada bir fenomen haline geldi. Justin Theroux, Nick Jonas, Vanessa Hudgens ve Zac Efron gibi ünlü isimlerin en çok tercih ettiği marka olan Nudie Jeans, Türkiye'de yalnızca Jeanswelove.com'da satılmaktadır.

Paige Denim

Paige Denim

Citizens of Humanity, True Religion, Joe's Jeans, Guess Jeans ve Blue Cult gibi ünlü denim markalarına "en iyi kesim" için yıllarca feedback veren ve hazırladığı kesimlerle birçok kez ödül alan Paige Adams Geller, 2005 yılında kendi markası olan Paige Denim'i kurdu. Paige Denim, bugün özellikle kuzey amerika'da ki ünlülerin en çok tercih ettiği ve çoğu jeansever'in "The Perfect Fit" yani "Mükemmel Kesim" olarak adlandırdığı bir marka haline geldi. Kate Moss, Blake Lively, Penelope Cruz ve Jessica Beil gibi ünlü simaların vazgeçemediği marka olan Paige Denim, son yıllarda "PPD Denim" adı altında ayrıca erkek jean modasına da hızlı bir giriş yaptı.

Palm Angels

Palm Angels

Pierre Balmain

Pierre Balmain

Publish

Publish

R13

R13

rag & bone/JEAN

rag & bone/JEAN

2002 yılında Marcus Wainwright ve David Neville tarafından Amerika'nın Kentucky eyaletinde kurulan Rag & Bone'nun çıkış amacı; bu iki çılgın girişimcinin arkadaşları tarafından hergün aşık olarak giyebilecekleri bir jean markası yaratmak. Jeanlerin kesimlerinden, dikişlerine kadar çok ince bir şekilde tasarlamaya başlayan Rag & Bone, 2006 yılında CFDA/Vogue Fashion finalisti olarak ve 2007'de de Swarovski ödülünü kazanarak, bu başarısını tüm dünyaya ispatlamış oldu. Rag & Bone bugün Amerika'da, Cameron Diaz, Olivia Wilde, Rihanna, Drew Barrymore, Rachel Bilson ve Sarah Jessica Parker gibi ünlü kişilerin vazgeçilmez markası haline geldi.

Remi Relief

Remi Relief

Rich & Skinny

Rich & Skinny

Rich&Skinny markası Seven for All Mankind ve Citizens of Humanity dünyanın gözde jean markalarının yaratıcısı olan Michael Glasser tarafından 2006 yılında kuruldu. "Rich" yani "Zengin" ve "Skinny" yani "Zayıf" kelimelerini premium butiklere gelen zengin, süper fizikli ve bakımlı kadınlardan ilham vermesi sonucu adını alan marka, şu an New York başta olmak üzere dünyanın birçok seçkin şehrinde premium butiklerini açtı. Eva Longoria, Isla Fisher, Paris Hilton ve Sandra Bullock gibi isimler Rich&Skinny markasının müdavimleri arasında yer almaktadır.

Rock Revival

Rock Revival

Rock ve Roll tarzını birarada bulacağınız Rock Revival, özellikle L.A. sakinlerinin en gözde markalarından birisi. Şu sıralar özellikle Amerika'nın en trend markaları arasında yer alan Rock Revival, eşsiz yıkama şekli ve yüksek kalitede premium kumaştan oluşan erkek ve kadın koleksiyonları ile Rock&Roll yaşamayı sevenlerin tercihi. Marka, Jean tasarımlarını hazırlamadan önce dünyanın önde gelen Rock yıldızlarından ilham almak için onlara yüklü miktarlarda para ödemektedir. Rock Revival tutkunları arasında Halle Berry, Lindsay Lohan, Mick Jagger, Angelina Jolie, Justin Timberlake, Paris Hilton, Adrian Grenier ve Christian Bale gibi isimler yer alıyor...

Scotch & Soda

Scotch & Soda

Siwy Denim

Siwy Denim

2005 yılında New York'un şehir merkezinde açılışına yapan Siwy Denim, tasarladığı Vintage esintili, seksi ve modayı yönlendiren özel kesimleri ile bir anda ünlülerin ve jetset'in tercih ettiği markalar arasında yerini aldı. Türkiye'de yalnızca Jeanswleove'da satışı gerçekleşen Siwy Denim'in, birçok stil ikonu dışında, Kate Moss, Sienna Miller, Nicole Richie, Selma Blair ve Rachel Bilson gibi ünlüler, Siwy Denim'in çok hızlı yükselmesini destekleyen kişiler arasında yer alıyor.

Stampd

Stampd

TORTOISE

TORTOISE

True Religion

True Religion

2002 yılında Jeffrey Lubell tarafından kurulan True Religion Jeans, alışılmışın dışında Western tarzı kesimleri ile çok kısa sürede Amerika'da Britney Spears, Lindsay Lohan, Beyoncé Knowles, Eva Longoria ve Halle Berry gibi ünlü isimlerin en çok tercih ettiği marka haline geldi.

Wildfox Couture

Wildfox Couture

Wildfox, özellikle Vintage ürünlerden esinlenerek tasarımlarını yapan Los Angeles markasıdır. Marka iki çok yakın arkadaş olan Emily Faulstich ve Kimberley Gordon tarafından 2009 yılında kurulmuştur.

Lüks markanın müdavimleri arasında Jordyn Jones, Vanessa Hudgens, Ashlee Simpson ve Beyonce gibi ünlüler yer almaktadır.

Merhaba! Giriş Yapın veya Kayıt Olun
YARDIM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SOSYAL MEDYA

Copyright © 2011 - 2019. Jeanswelove.com

Jeanswelove® adı ve markası Horato İnternet Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasının tescilli markasıdır. İzinsiz kopyalanamaz veya kullanılamaz. Gizlilik İlkesi

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe devam edin
Güncel Kalmaya Ne Dersiniz? Kampanyalardan herkesten önce siz haberdar olabilirsiniz.

Jeanswelove size özel anlık bildirimlerde bulunmak istiyor. Merak etmeyin, gereksiz bildirimlerle asla rahatsız edilmeyeceksiniz.

Daha sonra