Arkadaş davet sistemi nedir?

Jeanswelove alışveriş alışkanlıklarınızı değiştirecek ve sizi alişverişin yeni yoluyla tanıştıracak özel bir alışveriş sitesidir.

Arkadaşlarınızın bu seçkin alışveriş fırsatlarından yararlanabilmesi için Jeanswelove’a üye olmaya davet etmek gerekir. Tabi davetleriniz karşılıksız kalmayacak ve süpriz indirim ve ödüller kazanacaksınız. Davetiniz sonrası her bir arkadaşınız size 25 TL değerinde kupon kodu kazanmanızı sağlacak.

Tek yapmanız gereken, hesap panelinizde yer alan Arkadaşlarınızı Davet Edin sekmesine giderek, adımları izlemek. Sadece saniyeler içerisinde davet işleminiz başlayacak ve kupon kodlarınız arkadaşlarınızın Jeanswelove'ı kullanmaya başlaması ile hesabınza eklenmeye devam edecek...

 

Bulunduğu Kategori: Davet Sistemi
Merhaba! Giriş Yapın veya Kayıt Olun
YARDIM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SOSYAL MEDYA

Copyright © 2011 - 2019. Jeanswelove.com

Jeanswelove® adı ve markası Horato İnternet Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasının tescilli markasıdır. İzinsiz kopyalanamaz veya kullanılamaz. Gizlilik İlkesi

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe devam edin
Güncel Kalmaya Ne Dersiniz? Kampanyalardan herkesten önce siz haberdar olabilirsiniz.

Jeanswelove size özel anlık bildirimlerde bulunmak istiyor. Merak etmeyin, gereksiz bildirimlerle asla rahatsız edilmeyeceksiniz.

Daha sonra