Nasıl davet gönderebilirim?

Üye bilgileriniz ile giriş yaptıktan hesabınızda yer alan Arkadaşlarınızı Davet Edin seçeneğini tıklayarak Davet gönderme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Açılan sayfada, E-posta ile Davet ve Sizin Kişisel Davet Linkiniz olmak üzere 2 ayrı davet seçeneği bulunmaktadır.

E-posta ile Davet

Bu alanda yer alan e-posta adresi kutucuklarına, aşağıdaki örnekte yer aldığı şekilde, dilediğiniz kadar arkadaşınızın e-posta adresini ekleyerek, davetinizi gönderebilirsiniz.

Sizin Kişisel Davet Linkiniz

Bu kutucukta ise, Jeanswelove.com'un sizin için özel oluşturduğu davet linkiniz bulunmaktadır. Bu davet linki sayesinde, dilediğiniz sitede paylaşımızı yaparak, davetlerden 25 TL değerinde kupon kodu kazanmaya başlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken; size özel davet linkinizi kopyalarak, paylaşmak istediğiniz yere yapıştırmak! Bu işlemi Facebook, Twitter, Pinterest gibi sosyal medya sitelerinde yer alan hesaplarınız üzerinden yaparak, daha çok kupon kodu kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Ya da dilersiniz kişisel davet linkinizi, e-posta imzalarınıza veya blog sayfanıza ekleyerek, kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

 

Bulunduğu Kategori: Davet Sistemi
Merhaba! Giriş Yapın veya Kayıt Olun
YARDIM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SOSYAL MEDYA

Copyright © 2011 - 2019. Jeanswelove.com

Jeanswelove® adı ve markası Horato İnternet Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasının tescilli markasıdır. İzinsiz kopyalanamaz veya kullanılamaz. Gizlilik İlkesi

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe devam edin
Güncel Kalmaya Ne Dersiniz? Kampanyalardan herkesten önce siz haberdar olabilirsiniz.

Jeanswelove size özel anlık bildirimlerde bulunmak istiyor. Merak etmeyin, gereksiz bildirimlerle asla rahatsız edilmeyeceksiniz.

Daha sonra