İade ve İptal Politikası

Ürünümü İade Etmek istediğimde Ne Yapmam Gerekiyor?

Jeanswelove.com’da iade işlemleri çok kolay. İade etmek istediğiniz ürünü UPS Kargo ile hiçbir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

İade sürecine dair tüm bilgi siparişiniz ile birlikte size gönderilen faturanızın arka yüzünde yer almaktadır.

İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla UPS Kargo (444 00 66) ile karşı ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir. İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 iş günü sürebilir.

İade Etme Süresi Kaç Gündür?

Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ile paketi teslim aldığınız ilk 7 gündür, jeanswelove.com bu süreyi müşterileri için 14 güne uzatmıştır. İade işlemlerinizi ürün teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade gerçekleştirebilirsiniz."

İademi Hangi Adrese Göndereceğim?

İade Adresi: “Gazi Üniversitesi Teknopark Plaza A Blok Z13, 06830 Gölbaşı/Ankara’

İadede Kargo Masraflarını Ben mi Ödeyeceğim?

İade talebiyle jeanswelove.com’a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir.

İade Ettiğim Ürünün Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılacak?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra jeanswelove.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde "artı bakiye" olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Jeanswelove.com’un bankanıza müdahale etme yetkisi yoktur.

Sipariş Verdiğim Ürün İçin Beden Değişimi Yapabilir miyim?

Siparişinizin statüsü "Yeni Sipariş" ise, değişim yapmak istediğiniz ürünün stoklarda bulunması durumunda beden değişikliği yapılmaktadır. Siparişinizin durumunu Siparişlerim ekranından takip edebilirsiniz.

Elime Geçen Ürün Kusurlu Ne Yapmam Gerekiyor?

Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Bu durumda İade Sürecimizi takip etmeniz gerekmektedir.

Tutar İadem Neden Taksit Taksit Yatırılıyor?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Siparişlerimi Nasıl İptal Edebilirim?

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan Hesabım sayfasında bulunan Siparişlerim sekmesinden kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Yeni Sipariş” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değil ise siparişinizi iptal edebilirsiniz. Talebinizi iletmek için lütfen Destek Hattımız üzerinden bize mesaj gönderiniz.

Bulunduğu Kategori: İade ve İptal
Merhaba! Giriş Yapın veya Kayıt Olun
YARDIM MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SOSYAL MEDYA

Copyright © 2011 - 2019. Jeanswelove.com

Jeanswelove® adı ve markası Horato İnternet Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasının tescilli markasıdır. İzinsiz kopyalanamaz veya kullanılamaz. Gizlilik İlkesi

SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe devam edin
Güncel Kalmaya Ne Dersiniz? Kampanyalardan herkesten önce siz haberdar olabilirsiniz.

Jeanswelove size özel anlık bildirimlerde bulunmak istiyor. Merak etmeyin, gereksiz bildirimlerle asla rahatsız edilmeyeceksiniz.

Daha sonra